Drenažo sistemos montavimas / projektavimas

Vilniuje ir 100km aplink
Didelis dirvožemio drėgnumas, arti žemės paviršiaus esantis gruntinis vanduo kelia rimtų problemų vykdant statybas, kraštovaizdžio formavimą, kelių tiesimą. Siekiant išvengti problemų per potvynius, gausius kritulius, kuriamos lietaus drenažo sistemos. Statiniai užtikrina kokybišką drenažą, lietaus vandens surinkimą į specialiai įrengtus šulinius. Atsižvelgiant į lietaus kanalizacijos vaidmens svarbą, jos kūrimą pageidautina patikėti profesionalams. Jei viso statinio įrenginio kaina neatitinka galimybių, būtina užsakyti specialistams bent jau drenažo projektą, kad būtų užtikrintas kokybiškas jo darbas.

Drenažo sistema

Drenažo sistema - tai inžinerinės ir techninės įrangos kompleksas, užtikrinantis drėgmės pertekliaus surinkimą ir panaudojimą. Ji apsaugo statinius ir komunikacijas nuo gruntinio, potvynių ir nuosėdų vandens poveikio, užkerta kelią ankstyvam jų sunaikinimui, padės išvengti pernelyg didelio dirvos užmirkimo, kuris svarbus sodams ir daržams.

Lietaus vandens drenažas

Lietaus vandens drenažas - tai greito ir organizuoto kritulių surinkimo ir tolesnio jų nuvedimo sistema. Ji užtikrina tirpsmo ir lietaus vandens, kurio per didelis kiekis sukelia greitą teritorijos užliejimą, visišką augalinės dangos sunaikinimą ir pastatų požeminių elementų, įskaitant pamatų pagrindus, sunaikinimą, nutekėjimą iš teritorijos.

Lietaus vandens drenažo šulinio įrengimas

Visose drenažo sistemose yra toks svarbus elementas kaip šulinys. Jis įrengiamas žemiausioje sklypo vietoje, kad būtų užtikrintas natūralus nuolydis, būtinas lietaus ir lietaus vandeniui nutekėti. Šio drenažo elemento įrengimas susideda iš kelių etapų:
  • vietos paruošimas, iškasos iškasimas,
  • dugno valymas,
  • hidroizoliacijos klojimas,
  • elemento sukūrimas.
Vieta, kurioje bus įrengtas lietaus vandens nuvedimo šulinys, išvaloma nuo šiukšlių. Apskaičiuojamas būsimo kolektoriaus tūris, atsižvelgiant į grunto ypatumus. Iškastos duobės dugnas išvalomas, sutankinamas, paklojama hidroizoliacinė medžiaga.

DARBO ETAPAI